Ozdobne zamknięcia do pudełek prezentowych.

Ozdobne zapięcia

Inspirująca gama ozdobnych zamknięć do pudełek prezentowych, które stanowią innowacyjną alternatywę dla wstążki w naszych wyjątkowych pudełkach na prezenty.W tym kamienie Birthstone do wykorzystania jako przyciągający wzrok dodatek do pudełek na pamiątki, modne kolory jako dodatki do pudełek ślubnych, subtelne jednokolorowe guziki w kształcie kopuły dla prostszego i bardziej klasycznego wykończenia - idealne do męskich pudełek na prezenty.Wszystkie kamienie szlachetne i zamknięcia kopułowe są dostarczane w komplecie z dopasowaną lub komplementarną, elastyczną pętlą ze sznurka ze schludnym metalowym mocowaniem.

Filtry aktywne

 • Srebrny diament

  6,00 zł

  Diamentowe, (przezroczyste) ozdobne zamknięcie pudełka na prezenty z kamieniami szlachetnymi, wstępnie nawleczone srebrną pętlą z elastycznego sznurka.

 • Srebrny diament serce

  6,00 zł

  Diamentowe, (przezroczyste) ozdobne zamknięcie pudełka na prezenty w kształcie serca, wstępnie nawleczone srebrną pętlą z elastycznego sznurka.

 • Złoty diament

  6,00 zł

  Diamentowe, (przezroczyste) ozdobne zamknięcie pudełka na prezenty z kamieniami szlachetnymi, wstępnie nawleczone złotą pętlą z elastycznego sznurka.

 • Różowy diament serce

  6,00 zł

  Diamentowe, (przezroczyste) ozdobne zamknięcie pudełka na prezenty w postaci serca, wstępnie nawleczone różową pętlą z elastycznego sznurka.

 • Czerwony diament serce

  6,00 zł

  Diamentowe, (przezroczyste) ozdobne zamknięcie pudełka na prezenty w postaci serca, wstępnie nawleczone czerwoną pętlą z elastycznego sznurka.

 • Zielony diament

  6,00 zł

  Diamentowe, (przezroczyste) ozdobne zamknięcie pudełka na prezenty z kamieniami szlachetnymi, wstępnie nawleczone zieloną pętlą z elastycznego sznurka.

 • Niebieski diament

  6,00 zł

  Diamentowe, (przezroczyste) ozdobne zamknięcie pudełka na prezenty z kamieniami szlachetnymi, wstępnie nawleczone niebieską pętlą z elastycznego sznurka.

 • Diamentowy kwiat

  3,25 zł

  Czarno-białe zapięcie z ozdobnym kamieniem w kształcie diamentowego kwiatka, wstępnie nawleczone z pętelką ze srebrnego elastycznego sznurka.

 • Czarne matowe zamknięcie w kształcie kopuły.

  6,00 zł

  Ozdobne czarne gładkie zamknięcie pudełka upominkowego, przewleczone czarną elastyczną pętelką.