Wypełniacze do paczek ZigZag

Wypełniacze do paczek

Papier ZigZag to najlepiej sprzedająca się opcja pakowania prezentów, powszechnie stosowana w zamówieniach e-commerce, gdy prezentacja ma duże znaczenie. 

Strzępy w stylu harmonijki mają dużą siłę trzymania i właściwości amortyzujące, aby niezawodnie otaczać delikatne produkty wysyłane do wysyłki. Ułatwia to bezpieczny transport nawet łamliwych prezentów, jednocześnie zapewniając odbiorcy niezapomniane wrażenia z rozpakowywania.

Strzępy o grubości 4 mm wbijają się w nawet ciasne narożniki i szczeliny, aby niezawodnie zapobiegać ruchom, zmniejszając w ten sposób prawdopodobieństwo wewnętrznych kolizji.Luksusowe kolorowe strzępy wykazują również doskonałe właściwości ekologiczne, aby zapewnić Twojej firmie dostawę premium bez szkody dla środowiska.

Każdy model nadaje się w 100% do recyklingu i biodegradacji, a ponadto jest pozyskiwany w sposób zrównoważony, co potwierdza certyfikat FSC.Naturalne kolory zostały wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, aby popchnąć Twoją firmę dalej na czoło zrównoważonego rozwoju. Klienci coraz bardziej interesują się praktykami środowiskowymi w miejscach, w których robią zakupy.

Filtry aktywne